Jestem Mścicielem

Gra Rpg na podstawie naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-23 20:32:34

mirek11

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 11
Punktów :   

Lockerz.com

WItam.

Poniżej przedstawiłem wam FAQ lockerz.com. To co przeczytacie nie musi być dosłownym tłumaczeniem oryginału, ponieważ pozwoliłem sobie na interpretacje i opisanie niektórych odpowiedzi po swojemu. Mam nadzieje że wam to nie przeszkadza.

Czym jest Lockerz?

Lockerz jest portalem społecznościowym mąjącym na celu zrzeszenie ludzi w jednym portalu gdzie będą mogli porozmawiać, pograć w gry, posłuchać muzyki, oglądać filmiki a nawet wygrać różne nagrody!

Czy LOCKERZ to nie jest jedno wielkie oszustwo

Lockerz jest to prawdziwa firma która jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w Stanach Zjednoczonych. Szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

Jakie nagrody mogę wygrać?

Można wygrać przeróżne nagrody, ponieważ lockerz oferuje szeroką gammę rzeczy, począwszy od naklejek a skończywszy na telewizorze i skuterze.

Można wygrać także rzeczy związane z muzyką i sztuką.

Dlaczego Lockerz daje nagrody na niskich poziomiach PTZ

Po pierwsze, chcę podziękować za angażowanie się na początku. Po drugie, pomagasz nam budować najfajniejszą grupę marki trendy za każdym razem, gdy zapraszasz znajomych do Lockerz … ale prawdopodobnie wiesz to. I w końcu, chcemy abyś wypróbować różne poziomy PTZ by zakosztować, jak wszystko będzie działać, kiedy idziemy na żywo jeszcze tej jesieni. Ta wersja z PTZ jest testowa dla nas aby dowiedzieć się, co chcesz, co chcemy, i jak wspólnie możemy sprawić że Lockerz będzie niewiarygodne, kiedy oficjalnie wystartuje.

Czy nagrody są wysyłane do Polski?

Aktualnie do Polski i innych krajów oprócz USA nie wysyłają, przyczyną jest to iż strona aktualnie jest w wersji beta i wszystko dostępne będzie w najbliższym czasie.

Nagrody do Europy będą wysyłane już 15/10/09 (15 października), więc mamy czas by nazbierać sobie trochę punktów.

Ale jak te nagrody zdobyć?

Dokładniej to te nagrody się wymienia za punkty które zdobyliśmy podczas aktywności w portalu.

Dokładniej punkty dostajesz za:

* Za logowanie się codziennie 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)
* Za odpowiadanie na pytania (dailes) 2 -10 PTZ (Z-Lister 4 - 20 PTZ)
* Za zapraszanie znajomych 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)
* Za zagranie w grę na poczatku do 60 PTZ

Punkty resetują się z początkiem nowego roku. Chyba że będziemy mogli je przenieść na następny rok.
Dlaczego wszystkie nagrody są ”Fresh Out”?
Wszystkie nagrody są ”Fresh Out”, ponieważ przeważająco wcześnie reagujemy na Lockerz Blew, poprzez naszą wstępną inwentaryzację. Będziemy ponownie stawiać PTZ Place z nowych elementów a tego początek w piątek, 14 sierpnia.

A co to jest ten Z-Lister?

Z-Lister jest takim ViP''em który zaprosił 20 osób lub więcej. Dostaje on podwojone punkty i ViP shopping czyli sklep dla ViP''ów.

Okres trwania tego ViP''a resetuje się z początkiem nowego roku.

Kiedy otrzymam moją koszulkę Z-list

Proszę poczekać 7-10 dni.

Ile mogę posiadać kont ??

Jednej osobie wolno zarejestrować jedno konto. Każda osoba w gospodarstwie domowym może mieć własne konto.

Chcę jeszcze raz zagrać w grę ale nie mogę, co robić?

Gra jest jednorazowym sposobem zdobycia premii, tylko przy pierwszym zalogowaniu do Lockerz.

Kiedy Lockerz wystartuje?

Lockerz startuje etapami. Niektóre z przewidzianych funkcji już są, reszta pojawi się później. Kompletna witryna wystartuje tej jesieni. Jednak punkty można zbierać już teraz

Jezeli chce ktos zaproszenie to tego serwisu(naprawde watro moj kumpel zgarnal psp !!!) niech pisze na gg. 11852441

Ostatnio edytowany przez mirek11 (2009-10-23 20:32:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet skawica świnka morska długość życia