Jestem Mścicielem

Gra Rpg na podstawie naruto


#1 2009-07-28 20:53:44

Inferno Arek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Ogólnie o projekcie gry

Fabuła:
Zaczynamy grę gdy Sasuke przebywa u Orochimaru. Naszym pierwszym zadaniem jest trening walczymy z kilkudziesięcioma ninja po czym udajemy się na spoczynek.
Następnego dnia wstajemy wypoczęci aby zabić oro. Idziemy do jego pokoju po krótkiej rozmowie dochodzi do walki ...
Po pokonaniu oro udajemy się zdobyć ekipe w łatwy sposób dochodzi sugetsu ale potem trzeba odszukać karin i Jugo. W czasie tych poszukiwań czeka nas kilka bitew.
Gdy już zbierzemy ekipę udajemy sie na walkę z Deidara po pokonaniu go wcielamy sie w postać sugetsu który wyrusza na zwiad musi zebrać informacje o kryjówce itachiego .. Po pokonaniu Itachi dam pierwsze demko

Mam taką nadzieje ale nie liczcie na szybkie demko bo ja od razu robię wszystko na czysto przynajmniej staram się.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stan Gry:

Aktualnie gra jest zrobiona do walki Sasuke vs oro
(wielu powie mało ale dopiero co zaczełem a i do tego momętu wszystko jest dopracowane)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Plany na ten tydzień
Plany....a więc minimum to dopracowanie wszystkiego do dołączenia sugetsu.
Ale może choć nie liczcie na to uda mi się zrobić do walki o miecz zabuzy. Bo planuje taką ładna walkę jak w Anime :]
(Dlaczego tak mało jeśli w tym tygodniu będzie ładna pogoda....to nie będę siedział w domu. Może pod jakieś namioty )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.s.
Wbijajcie tutaj co tydzień minimum bo będę robił aktualizacje w tym poście nie będę za dużo spamował

Offline

 

#2 2009-07-28 21:03:23

kubas44

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ogólnie o projekcie gry

super!Fajna a masz sprity suigetsu itp.

Offline

 

#3 2009-08-06 23:43:59

Inferno Arek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ogólnie o projekcie gry

Już mam kubas mój spriter pracuje na maxsa ;d

Offline

 

#4 2009-08-07 23:27:20

mandusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ogólnie o projekcie gry

SUPCIO!!!!!!!!!!
powiedzmii jak robisz tą gre??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet skawica świnka morska długość życia